مقالات

برای انتخاب یک سیستم رندرینگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟

در صورتی که شما هم قصد خرید یک سیستم رندرینگ را دارید، حتما براتون سوال شده که برای انتخاب یک سیستم گرافیکی و رندرینگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟ باید به یک سری نکات خاص و ویژه توجه داشته باشید تا پس از خرید با مشکل خاصی مواجه نشوید. یک سیستم طراحی گرافیک، باید از قوی ترین مدل های کارت گرافیک رندرینگ استفاده کند. چرا که پردازش های گرافیکی نیازمند یک نوع پردازشگر خاص هستند.

برای انتخاب یک کامپیوتر رندرینگ، شما باید به بودجه هم توجه داشته باشید. در صورتی که شما بودجه محدودی دارید، باید به دنبال سیستم های متوسط تر باشید. چرا که یک سیستم طراحی می تواند هزینه بالایی را روی دست شما بگذارد. همچنین، شما باید به نورپردازی توجه داشته باشید. بهتر است که برای زیبا سازی سیستم، از RGB استفاده کنید. استفاده از رنگ RGB باعث می شود تا زیبایی کیس شما چندین برابر شود.

 

برای دیدن بهترین سیستم های رندریگ ایران پی سی اینجا کلیک کنید

 

راه های خرید سیستم رندرینگ :

برای خرید یک سیستم رندرینگ، دو راه اصلی وجود دارد. شما می توانید سیستم های از قبل آماده شده را تهیه کنید. ولی این کار می تواند مشکلات متنوعی را برای شما ایجاد سازد. مثلا، شما نمی توانید قطعاتی که دوست دارید را با هم نصب کنید. چرا که این کار باعث از بین رفتن گارانتی سیستم شما می شود. در نتیجه، شما باید از راه دوم برای خرید یا استفاده از سیستم رندرینگ استفاده کنید.

برای انتخاب یک سیستم رندرینگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای انتخاب یک سیستم رندرینگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 

راه دوم شامل خرید قطعات به صورت جداگانه و نصب آنها می باشد. این راه می تواند بازدهی به شدت بالایی برای شما داشته باشد. چرا که شما می توانید طبق محاسبات خود، قطعات مورد نیاز را تهیه کنید و سپس آنها را بر روی سیستم خود نصب کنید. البته، در صورتی که تجربه کافی برای انجام این کار نداشته باشید، می توانید با مشکلات خاصی مواجه شوید. از همین رو، بهتر است که از شرکت های متخصص و تیم های مشاوره ای استفاده کنید.

این تیم ها، شرایط و بودجه شما را به طور کامل بررسی کرده و می توانند به شما بگویند که دقیقا چه سیستمی با چه سخت افزاری برای شما مناسب است. معمولا تیم های فروش سیستم رندرینگ، می توانند خدمات خود را با تعرفه مناسبی ارائه کنند.

 

مهم ترین قطعه در اسمبل سیستم رندرینگ :

برای اسمبل کردن یک سیستم رندرینگ، شما باید به ابزار ها و قطعات مختلفی توجه داشته باشید. ولی چند مورد از این قطعات اهمیت بالاتری در مقایسه با دیگران دارند. اولین قطعه مهم سی پی یو است. هرچه قدرت سی پی یو بالا تر رود، سرعت انجام پردازش ها توسط شما هم بیشتر می شود. دیگر عامل به شدت مهم هارد شما است.

برای انتخاب یک سیستم رندرینگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟

برای انتخاب یک سیستم رندرینگ باید به چه نکاتی توجه کرد؟

 

شما بهتر است که از هارد های اس اس دی برای پردازش رندر استفاده کنید. هارد های اس اس دی سرعت چندین برابر هارد معمولی را به شما ارائه می کنند.

در نهایت، آخرین و مهم ترین قطعاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید رم و کارت گرافیک هستند. حافظه رم یک حافظه موقت است که باید بالای ۳۲ گیگ باشد. کارت گرافیک پردازش های گرافیکی را انجام داده و به شدت مهم است.

بازگشت به لیست

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *